Podsumowanie III kolejki

Uwaga !!! Ktoś zostawił klucze na Orliku ( Są one do odebrania na Orliku)

W trzeciej kolejce, jako pierwsi na boisko wyszli zawodnicy Letnik i Leńc. Kunszt strzelecki w tym meczu pokazał znowu Kamil Powichrowski, który podobnie jak w pierwszej kolejce strzelił 4 bramki i poprowadził swój zespół do zwycięstwa. W derbach Fast górą okazały się Fasty I. Początek to popis Fast II, które strzeliły dwie bramki i kontrolowały przebieg gry. Z biegiem czasu to jednak Fasty I przejęły inicjatywę, ale brakowało im szczęścia przy wykończeniu akcji. Drużyna Fast I cierpliwie budowała akcje, czekając na swoje szanse. Z biegiem meczu było widać zmęczenie zawodników z Fast II i okazji było coraz więcej, a te na bramkę zamieniali kolejno Czech, Dembek i Piesiecki. Przy prowadzeniu 6:2 Fasty II złapały drugi oddech i za sprawą Karola Olizarowicza doprowadziły do stanu 6:4. Jednak to było wszystko, na co było ich stać w tym meczu. W końcówce dwie bramki dorzucił Paweł Zimnoch i Fasty I cieszyły się ze zwycięstwa. Trzeci mecz się nie odbył, gdyż drużyna z Dobrzyniewa Dużego nie zebrała ludzi i dotychczasowy lider bez wysiłku dopisał 3 punkty. W najciekawszym meczu doszło do spotkania pomiędzy drugą i trzecią drużyną ligi. Zarówno jedna i druga drużyna miała problemy kadrowe jednak nie było ich widać na boisku, a gra toczyła się w szybkim tempie. Gdy nic na to nie wskazywało prowadzenie objęła drużyna z Nowego Aleksandrowa za sprawą Michała Zdanowicza, który pięknym lobem posłał piłkę do bramki rywali. Od tego momentu Dobrzyniewo Kościelne zagrało bardziej odważnie, a w swoich szeregach dwoił się i troił Piotr Szaciłowski, jednak jego zagranie ręką w polu karnym dobrze wychwycił arbiter i podyktował rzut karny. Do piłki podszedł kapitan Dzikich Wieprzy, jego uderzenie zdołał obronić Kitlas jednak przy dobitce był już bezradny. W odpowiedzi z dystansu groźnie uderzał Oświeciński. W dalszej części mecz był wyrównany aż do momentu, gdy jednego z zawodników Dobrzyniewa Kościelnego zaczęły łapać skurcze i nie był on w stanie kontynuować gry. Ambitnie grający zawodnicy z Dobrzyniewa Kościelnego pomimo tego, że grali w osłabieniu dzielnie walczyli i gonili wynik. Tego dnia jednak musieli uznać wyższość Teamu Dzikich Wieprzy.

Letniki – Leńce 8:3
Powichrowski Kamil x4, Kopczewski Sebastian x2, Karpiński Radosław, Dzienis Paweł - Hancewicz Szymon, Lenczewski Jacek, Rzemieniecki Łukasz

Fasty I - Fasty II 8:4
Dembek Tomek x2, Piesiecki Paweł x2, Zimnoch Paweł x3, Czech Marek - Kakareko Tomasz, Olizarowicz Karol x2, Kołodko Emil