Koniec sezonu w Lidze APN

Sezon w Lidze APN dobiegł końca i poznaliśmy spadki awanse oraz mistrza ligi. 12 listopada w Piwiarni Warka zostały rozdane puchary i medale dla poszczególnych drużyn. Pierwszym mistrzem ligi została drużyna FC Samograjki Białystok, która nie doznała żadnej porażki w przeciągu sezonu, a na swoim koncie zgromadziła 13 punktów. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa FC Unnamed. Podium zamknęła drużyna F.B. MojsaOściłowski. Do pierwszej ligi awansowały zespoły FC Huragan Brzoza (zwycięzca grupy eliminacyjnej) oraz Iuvenis Perpetuum. Rozdane zostały również nagrody indywidualne:
- Najlepszy Bramkarz: Maciej Łopianowski (Kerakoll Pietrzak Kotar Bis)
- Najlepszy Strzelec: Paweł Orzel (FC Skorupy)
- Najlepszy zawodnik: Bartosz Dudziński (MojsaOściłowski)
- Najlepsza Ofensywa: FC Unnamed
- Najlepsza defensywa: FC Samogajki

Wiemy już, że w następnej edycji Ligi APN wystartuje 1 Liga, 2 Liga i grupy eliminacyjne. Start trzeciej edycji nastąpi w marcu 2017 roku. W okresie zimowym nie zabraknie jednak sportowej rywalizacji, będą organizowane turnieje które odbędą się na hali w Dobrzyniewie Dużym.