III kolejka - Zapowiedź

Po przerwie, która była spowodowana festynem Rodzinnym, wracają mecze Ligi Gminnej. Podczas meczów będzie prowadzona akcja „RAZEM WYGRYWAMY Z RAKIEM PIERSI”. Zapraszamy wszystkie kobiety do udziału w meczach Ligi Gminnej, które będą rozgrywane w ramach II Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej.

Na początek Letniki podejmą zespół Leńce City, drużyna z Leńc intensywnie trenuje, a kibice czekają na przełamanie swoich piłkarzy, kto wie może nastąpi to już w meczu z Letnikami. O godzinie 14:10 odbędą się derby Fast. Zarówno Fasty I jak i Fasty II nie najlepiej weszły w sezon chociaż w meczu z Dobrzyniewem Dużym, Fasty I znacznie poprawiły bilans bramkowy i dopisały 3 punkty to w meczu z Fastami II nie pójdzie im tak łatwo. W tym starciu walki na pewno nie zabraknie, a wynik poznamy w niedzielę. Lider Gniła w trzeciej kolejce zmierzy się z Dobrzyniewem Dużym i raczej nie powinna mieć problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala, który jak dotąd nie zdobył punktów, a w dorobku ma tylko trzy strzelone bramki. Ostatni mecz niedzielnego popołudnia, a mianowicie starcie drugiego i trzeciego zespołu Ligi to prawdziwa uczta dla kibiców. Atutem Dobrzyniewa Kościelnego będzie na pewno ogranie, a Młodzi zawodnicy z Nowego Aleksandrowa na pewno nie odpuszczą. Dlatego nie pozostało mi nic innego jak zaprosić wszystkich na ten mecz.