II turniej Orlika

Nasi mali zawodnicy wzięli udział w drugim turnieju orlików. Dzisiaj gospodarzem zawodów był Piast Białystok, który wystawił dwie drużyny, oprócz Piasta i Korony wystąpiła drużyna BKS Jagiellonia Białystok. W pierwszym meczu korona długo prowadziła jednak przed końcem spotkania dała sobie wbić gola i mecz zakończył się remisem. W drugim meczu przyszło się zmierzyć z Piastem I, gospodarze grali lepiej i zasłużenie wygrali chociaż przy stanie 4:2, sędzia nie odgwizdał ewidentnego karnego, szkoda bo końcówka w naszym wykonaniu była naprawdę bardzo dobra. W ostatnim meczu chłopaki pokazali że umieją grać w piłkę i nie dali szans drugiej drużynie Piasta. Pomimo że widnieje wynik 3:1 to nie odzwierciedla tego co działo się na boisku.

Kolejny turniej 10 października najprawdopodobniej na Orliku w Nowym Aleksandrowie gdzie gospodarzem będzie Korona. Już teraz zapraszam na dopingowanie naszej drużyny.

WYNIKI:

Piast Białystok - Piast II Białystok                              6:0

Korona Dobrzyniewo Duże - BKS Jagiellonia Białystok 1:1 (dla Korony: Adam Sokólski)

Piast II Białystok - BKS Jagiellonia Białystok              2:6

Piast Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże                 4:2 (dla Korony: Adam Sokólski x2)

Korona Dobrzyniewo Duże - Piast II Białystok              3:1 (dla Korony: Adam Sokólski x2, Michał Konopka)

BKS Jagiellonia Białystok - Piast Białystok                 0:1