Korona zdecydowanie wygrywa z Orłem Tykocin

W swoim trzecim sparingu Korona Dobrzyniewo podejmowała drużynę Orła Tykocin. Od początku spotkania Korona narzuciła swój styl gry i długo utrzymywała się przy piłce stwarzając raz za razem zagrożenie pod bramką rywali. Pierwszą bramkę strzelił Kalinowski, ładnie minął obrońcę i strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi. Po tej bramce ładne uderzał jeden z zawodników Orła jednak Daniel Rafałko po ładnej paradzie pewnie złamał piłkę. W dalszej części gry to zawodnicy Korony stworzyli wiele sytuacji, z których tylko trzy wykorzystali a mianowicie Kamil Draps. Szczególnie bramka na 4:0 była ładnej urody. Po tym sparingu widać, że Korona na tle rywala prezentowała się nieźle i przede wszystkim stworzyła wiele sytuacji,  jednak brakuje jeszcze skuteczności ale do ligi jest jeszcze trochę czasu żeby ten element gry poprawić. Kilka ciepłych słów można napisać o bramkarzu z zespołu juniorów. W tym meczu pokazał kilka pewnych interwencji, co na pewno przełoży się na pewność siebie i jeżeli Daniel będzie przykładał się na treningach to w przyszłości Korona będzie miała dużo pożytku z tego zawodnika.