III kolejka Amatorskiej Ligi piłki nożnej

III kolejka  Amatorskiej Ligi piłki nożnej

Trzecią kolejkę spotkań rozpoczęły drużyny Team Dzikich Wieprzy Nowe Aleksandrowo, które grały z Letnikami, pierwsze dziesięć minut to niemrawa gra z obu stron, później mecz się rozkręcił i z minuty na minutę był coraz ciekawszy pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna z Nowego Aleksandrowa, a dokładnie po strzale Kozłowskiego Rafała. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać i sprytnym strzałem popisał się Kopczewski Sebastian. Dalsza część meczu to lekka przewaga Teamu Dzikich Wieprzy, co zostało udokumentowane bramką aktywnego w tym dniu Rafała Kozłowskiego, jednak i tym razem wyrównanie padło szybko, a tym który wepchnął piłkę do bramki był Sebastian Szubzda. Ten sam zawodnik parę minut później wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gdy do końca meczu pozostało ok. 10 minut fantastyczną główką (niczym Sergio Ramos w finale Ligi Mistrzów) popisał się Kieżel i zapachniało pierwszym remisem w rozgrywkach ALPN. Wtedy po raz kolejny przypomniał o sobie Kozłowski, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie 3:4 i już tego prowadzenia nie oddał strzelając jeszcze bramkę. W drugim meczu ekipa z Dobrzyniewa Kościelnego mierzyła się z Pilkingtonem. Jak przystało na obrońcę mistrzowskiego tytułu w dobrym stylu rozbiła rywali 10:0, a 6 bramek strzelił nie kto inny jak Dudziński. W ostatnim meczu Leńce City przegrały z Fastami II 2:9 i tym samym drużyna z Fast zdobyła pierwsze punkty w lidze.

Team Dzikich Wieprzy Nowe Aleksandrowo – Letniki 5:3
Sebastian Kopczewski, Sebastian Szubzda x2 – Kozłowski Rafał x3, Kuba Kieżel, Sebastian Kalinowski

Pilkington – Dobrzyniewo Kościelne 0:10
Kuba Bawerna, Damian Oświeciński, Bartosz Dudziński x6, Adam Lewkowski, Krystian Małyszko

Leńce City – Fasty II 2:9
Jacek Lenczewski, Grzegorz Rzemieniecki – Sebastian Kozłowski x3, Karol Olizarowicz x3, Wojciech Kakareko, Marcin Adamski, Emil Ościłowski