PODSUMOWANIE TURNIEJÓW -ORLIKI

Zespół orlików Korony Dobrzyniewo zajął na wiosnę 3 miejsce w swojej grupie. Poziom zdecydowanie stał na wyższym poziomie niż jesienią, ale nie ma się czemu dziwić gdyż wcześniej nasi mali zawodnicy swoją grupę wygrali i awansowali z pierwszego miejsca do grupy mistrzowskiej gdzie toczyli swoje boje z AP Talent II, MOSP III Białystok oraz Wasilkowem. W pierwszym turnieju Korona zaczęła obiecująco i wygrała z Wasilkowem 3 do 0, jednak w konfrontacji z pozostałymi zespołami musiała uznać wyższość ekip z Białegostoku. Na drugi turniej pojechali bardziej zmotywowani czego wynikiem były 4 pkt, wygrana z Wasilkowem i remis z MOSP-em. Na III turniej Korona pojechała do Wasilkowa, gdzie również chciała pokazać się z dobrej strony. Pokazała charakter i walkę jednak boiska były w fatalnym stanie i ciężko było grać w piłkę. W turnieju tym orliki wygrały z gospodarzami i nieznacznie przegrały z MOSP-em i AP Talentem. Ostatni turniej odbył się w Nowym Aleksandrowie gdzie gospodarzem była Korona. Nasi zawodnicy nie byli zbyt gościnni i po bardzo dobrej grze wygrali wszystkie mecze. W końcowej tabeli zespół Korony zajął 3 miejsce za plecami AP Talentu i MOSP-u. Jeden wniosek jaki nasuwa się po turniejach to to, że walką i zaangażowaniem można o zwycięstwo można walczyć z każdym. Wszystkie turnieje (oprócz turnieju w Nowym Aleksandrowie) były rozgrywane na boiskach większych niż orlik, dlatego też naszym zawodnikom było trudniej przystosować się do większych boisk gdyż zarówno treningi jak również mecze odbywały się na orliku.

I TURNIEJ :

mosp-talent 0-4
wasilków -korona 0-3(Adam Sokólski,Michał Grzegorczyk,Michał Konopka)
talent-korona 5-0
mosp-wasilków 3-0
wasilków-talent 0-8
koroan-mosp 0-5

2 TURNIEJ:

Wyniki :

talent-korona 3-1(Adam Sokólski)
mosp-wasilków 11-0
korona-wasilków 2-1(Adam Sokólski,Michał Grzegorczyk)