Zapowiedź II kolejki

Zapowiedź  II kolejki

Na początek zmagań team z Leńc zmierzy się z drużyną z Gniłej, a ta nie powinna stracić punktów z niżej notowanym rywalem, jednak jak mawiał Kazimierz Górski, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że zawodnicy Leńc w meczu z Nowym Aleksandrowem trochę zlekceważyli najmłodszą drużynę ligi, a w meczu z Gniłą będą bogatsi o doświadczenie i zgranie. Po dokonaniu korekt mogą napsuć rywalom krwi.

Ciekawym widowiskiem będzie na pewno starcie Nowego Aleksandrowa z Letnikami, zarówno jedna i druga drużyna będzie chciała podtrzymać dobrą passę z poprzedniej kolejki i zgarnąć pełną pulę. Będzie to mecz przyjaźni, gdyż zawodnicy obydwu drużyn grają ze sobą w jednym zespole w rozgrywkach "Play Arena". Na boisku jednak czułości nie będzie i każdy będzie walczył o 3 pkt.

O godzinie 15:20 dojdzie do spotkania pomiędzy drużyną z Dobrzyniewa Dużego, a drużyną Fast I. Jedni i drudzy będą chcieli zrehabilitować się za porażki z poprzedniej kolejki. Kto okaże się lepszy, zobaczymy po niedzielnym meczu, na który serdecznie zapraszam.

Zespół Fast II jest bardzo podrażniony porażką z Letnikami i w meczu Dobrzyniewem Kościelnym będzie chciał zdobyć pierwsze punkty w lidze, nie będzie o nie jednak łatwo, o czym przekonali się zawodnicy z Dobrzyniewa Dużego w pierwszej kolejce. Zespół Fast II to jednak drużyna, która przed sezonem była stawiana w roli kandydata do miejsca na podium, a kolejna strata punktów może trochę utrudnić walkę o miejsca 1-3

Kolejka II 25.05.2014 r.

godz. 13:00 Leńce City – Gniła