VI Turniej Piłki Halowej Juniorów

Dnia 27.02.2016 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrzyniewie Dużym odbył się VI turniej piłki halowej juniorów. Gospodarzem turnieju była drużyna Korony Dobrzyniewo, która wystawiła w tym turnieju III drużyny, dwie to podopieczni Bartka Zawadzkiego, jedna to drużyna Daniela Kryńskiego i Marcina Citko. Oprócz miejscowych w turnieju udział wzięły ekipy z Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Knyszyna, Wasilkowa, Białegostoku oraz gościnnie drużyna YOLO FC. Na początku zespoły zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn. W grupie I bezkonkurencyjna była ekipa miejscowej Korony, która wygrała wszystkie swoje mecze nie tracąc przy tym gola. Na drugim miejscu natomiast uplasował się team YOLO FC, który strzelił swoim rywalom aż 18 bramek. Druga grupa była bardziej wyrównana, pierwsze miejsce wywalczył  TUR Bielsk Podlaski, a tuż za jego plecami uplasował się białostocki Włókniarz. Następnie zostały rozegrane mecze o miejsca 5-9. W pierwszym półfinale spotkały się ze sobą Korona Dobrzyniewo I i Włókniarz Białystok. Górą Byli gospodarze, którzy strzelili rywalom jedną bramkę i mądrze broniąc się wywalczyli awans do finału. W drugim półfinale YOLO FC bez większych problemów pokonało TUR i było wiadomo, że w finale zagrają dwie drużyny z grupy A. Najpierw odbył się jednak mecz o miejsce III w którym padł bezbramkowy remis i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Lepiej wykonywali je zawodnicy z Bielska i to oni stanęli na najniższym stopniu podium. W wielkim finale działo się bardzo dużo, a mecz był bardzo wyrównany i rozgrywany był na niezłym poziomie.  Na chwilę przed końcem to Korona była bliższa pierwszego miejsca jednak w ostatniej akcji meczu pozwoliła sobie strzelić bramkę i zrobiło się 3 do 3. Tak jak w meczu o trzecie miejsce tak w finale potrzebne były rzuty karne, lepiej wykonywali je zawodnicy YOLO FC i to oni zdobyli pierwsze miejsce. Pamiątkowe medale i puchary wręczył Prezes Korony Dobrzyniewo Marek Jamiołkowski oraz radny gminy Dobrzyniewo Duże Ireneusz Lewkowski.  Oprócz pucharów i medali, organizatorzy wyróżnili najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca.

Najlepszym bramkarzem został Hubert Mazur z Korony Dobrzyniewo I
Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Drozdowski -  TUR Bielsk Podlaski
Najlepszym strzelcem został Tomasz Reduta - YOLO FC

Tabela GRUPA I